Jim xhema. Search for: Follow; Follow; Follow; Follow; Follow; Follow...

4 weeks ago. The Mayor of the Municipality of Prishtina, Pë

#KosovaPress #KosovaPressLiveVeprimtari Jim Xhema nderohet në Prishtinë, një rrugë merr emrin e tijhttps://kosovapress.com/Facebook: https://www.facebook.com...🚨👷🏽‍♂️🚧🚜 Sot, bashkë me Drejtorët z. Krenar Xhaferi, z. Izet Sadiku, dhe asambleistin z. Milazim Vitija, vizituam fshatin Marec. Nga afër përcjellem…150 E 58th St, New York, New York City, 10155-0002. (203) 531-4066. www.xhema.com. AllBiz Business Profile Search Professional Contact Details. #KosovaPress #KosovaPressLiveVeprimtari Jim Xhema nderohet në Prishtinë, një rrugë merr emrin e tijhttps://kosovapress.com/Facebook: https://www.facebook.com...Abdixhiku: Rruga "Jim Xhema" po bëhet, koha të flasim për projekte e jo zymtësi polarizuese si sot Ekonomia October 11, 2023. Tensionet në veri me ndikim negativ në ekonomi Ekonomia October 11, 2023. Çmimet e konsumit u rritën për 4,3% në shtator Ekonomia October 11, 2023.Gazeta Dielli - Faqja Zyrtare. 25 May 2022 ·. NË DITËN E PRESIDENTIT KUSHTUAR IBRAHIM RUGOVËS – KOSOVA NDERON XHIM XHEMËN. Nga Frank Shkreli. Të martën me 24 Maj, në Ditën e Presidentit, kushtuar Dr. Ibrahim Rugovës, Presidentja e Republikës së Kosovës, Dr. Vjosa Osmani dekoroi z. Jim Xhema, shqiptaro-amerikanin e njohur ...Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka reaguar pas arrestimeve të serbëve, që dyshohet të kenë sulmuar zyrtarë policorë. Ai ka thënë sulmet që cënojnë sigurinë e vendit janë të paparanueshme. "Policia e Kosovës dje ka arrestuar një qytetar të etnisë serbe për sulm ndaj zyrtarëve policorë dhe sot është arrestuar një tjetër qytetar […]Abdixhiku: Rruga "Jim Xhema" po bëhet, koha... October 11, 2023. Tensionet në veri me ndikim negativ në ekonomi Ekonomia October 11, 2023. Çmimet e konsumit u rritën për 4,3% në shtator Ekonomia October 11, 2023. FMN-ja rrit projeksionin e rritjes ekonomike për Kosovën me 0.3 pikë përqindjeHARRI BAJRAKTARI VLERËSON MARRJEN E “URDHËRIT TË LIRISË NGA PATRIOTI JIM XHEMAApr 17, 2020 · Mrika Xhema. Mrika Xhema, a longtime resident of Greenwich CT, passed away at her home on Friday April 17, 2020 at 10:00 pm. Mrs. Xhema was born in Livari, Montenegro on February 24, 1946 and moved to the United States in 1969, where she served as Executive Secretary of Xhema Industries, owned by her husband Jim, who she met in Belgrade, where ... Rikujtojmë se me 27 prill të këtij viti kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku, dhe ai i Prishtinës, Përparim Rama, kishin inauguruar nisjen e projektit për ndërtimin e rrugës Jim Xhema, e njohur si Rruga A. Kontratën që peshon 8.5 milionë euro e kishte fituar kompania private nga Kaçaniku, "Sallahu SH.P.K".Ta ndalojë punën e ndërtimit të rrugës 'Jim Xhema' në gjysmë të saj. Gjykatësja, del të jetë motra e deputetes në pushtet." - ka shkruar Abdixhiku, duke aluduar në motrën e deputetes së Vetëvendosjes, Fitore Pacolli. Abdixhiku ka akuzuar partinë në pushet për pengim të punës së kryetarit të Prishtinës, Përparim Rama.Oct 15, 2020 · Në njoftimin për themelimin e Fondit Xhema thuhet se Jim Xhema është takuar për herë të parë me Senatorin Dole në vitin 1987, kur Z. Dole ishte udhëheqësi i shumicës republikane në Senatin amerikan. Z. Dole ishte ndër liderët e parë politikë Amerikanë që solli vëmendjen ndaj gjëndjes në Kosovë dhe popullsinë e saj ... Jim Xhema, a prestigious entrepreneur and major contributor of Vatra, has donated $30,000 to Vatra. The donation supports the funding of one of Vatra’s most important works to document the history of Pan Albanian Federation of America, a broad coalition of Albanians that gave rise to the Albanian national movement and promotes the rights of ...🇽🇰 UBT në bashkëpunim me Federatën Panshqiptare "VATRA" dhe Rrjetin ... e Bizneseve të Diasporës Shqiptare, nën patronatin e veprimtarit të shquar të çështjes kombëtare dhe lobuesit më të madh në ShBA për lirinë dhe pavarësinë e Kosovës, Jim Xhema, mbajti koncertin madhështor me Filharmoninë e Kosovës. 📌2 years 3 months Customer Success Manager Jun 2023 - Present4 months Account Manager Jul 2021 - Jun 20232 years - Meet with current users and hold discovery calls to better understand their... Abdixhiku: Rruga "Jim Xhema" po bëhet, është koha për projekte konkrete e jo zymtësi polarizuese. 20:20 / E Mërkurë, 11 Tetor. Osmani takohet me shqiptarët në Zagreb dhe Rijekë të Kroacisë. 20:09 / E Mërkurë, 11 Tetor. Policia konfiskon në veri Mercedesin në vlerë mbi 100 mijë euro, ishte në kërkim nga autoritetet zviceraneGjykata Komerciale e Kosovës ka marrë vendim për të pezulluar punimet në rrugën “Jim Xhema”, e njohur si “Rruga A” në Prishtinë. Kështu kanë konfirmuar nga Gjykata për KALLXO.com sot gjatë ditës. Në lidhje me këtë çështje ka reaguar i pari i Prishtinës, Përparim Rama, i cili ka thënë se ky vendim ka atakuar ...Në Ditën e Presidentit, Osmani dekoroi Jim Xhema dhe Christopher HylandJim Xhema - bashkëudhëtarin e Presidentit Rugova në rrugëtimin drejt pavarësisë së Kosovës, vizituam familjen e tij, me të cilët kujtuam lidhjet e forta vëllazërore të Presidentit me Z. Jim Xhema. Zonja Fanë theksoi kontributin e jashtëzakonshëm që z. Xhema ka dhënë për vendin dhe popullin e tij.Mrika Xhema. Mrika Xhema, a longtime resident of Greenwich CT, passed away at her home on Friday April 17, 2020 at 10:00 pm. Mrs. Xhema was born in Livari, Montenegro on February 24, 1946 and moved to the United States in 1969, where she served as Executive Secretary of Xhema Industries, owned by her husband Jim, who she met in Belgrade, where ...1,431 Followers, 1,465 Following, 33 Posts - See Instagram photos and videos from Jim Xhema (@jxhema)Letër mirënjohje për senatorin Bob Dole, shkruar nga patrioti i njohur shqiptaro - amerikan Jim Xhema në vlerësim për angazhimin për më shumë se tri dekada të Senatorit Bob Dole, për çështjen e shqiptarëve të Kosovës. Senatori Bob Dole, për më shumë se tri dekada, dha kontribut të çmuar për sovranitetin dhe pavarësinë e Kosovës. Në ditëlindjen e 98-të të ...Kryetari i Komunës së Prishtinës, Përparim Rama, ka pritur në vizitë veprimtarin shqiptaro-amerikan, Jim Xhema, raporton Ekonomia Online. Me këtë rast, kryetari Rama i ndahu mirënjohje veprimtarit Xhema për atdhedashurinë dhe punën e palodhshme për çlirimin e Kosovës. Kryetari Rama tha se ndjehet falënderues ndaj veprimtarit Xhema për kontributin e tij që ka dhënë për […]Kryetari i Komunës së Prishtinës, Përparim Rama, vendimin e Gjykatës Komerciale për t'i ndalë punimet në "Rrugën A", e ka konsideruar si një vendim që është i bazuar në interesa politike e grupe interesi, pasi që gjyqtarja që e ka marrë këtë vendim është motra e deputetes së Lëvizjes Vetëvendosje, Fitore Pacolli. "Sapo u njoftova […]Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia.Oct 15, 2020 · Në njoftimin për themelimin e Fondit Xhema thuhet se Jim Xhema është takuar për herë të parë me Senatorin Dole në vitin 1987, kur Z. Dole ishte udhëheqësi i shumicës republikane në Senatin amerikan. Z. Dole ishte ndër liderët e parë politikë Amerikanë që solli vëmendjen ndaj gjëndjes në Kosovë dhe popullsinë e saj ... Zogaj publikon fotografinë: Rruga "Jim Xhema" po vazhdon me ritëm shumë të mirë të punëve Hoxhaj: Sot Kosova është pjesë e menysë në Bruksel, po diskutohet për zgjedhjet në veri Hoti i liston tetë "lajme të këqija që janë prodhuar nga Qeveria Kurti" ...Shkruan: Përparim RamaTë dashur qytetarë, Sapo u njoftova nga mediet se shkalla e parë e Gjykatës Komerciale, paska marrë vendim në bazë të të cilit ka atakuar rëndë interesin publik të qytetarëve të Prishtinës, duke i ndaluar punimet në projektin më strategjik të Kryeqytetit dhe momentalisht të Kosovës, “Rrugën A” (Jim Xhema). Vendimi …Contact Jim Xhema; Reviews (0) Write a Review. There are no reviews yet. Be the first to write one! Write a Review. Is this your listing? 77 Mattatuck Heights is an unclaimed page. Claim it for free to: Update listing information. Respond to reviews. Add business hours, photos and much more.14/02/2023. Kryetari i Komunës së Prishtinës, Përparim Rama, ka pritur në vizitë veprimtarin shqiptaro-amerikan, Jim Xhema. Për kontributin e tij për vendin, një rrugë në kryeqytet (Rruga A) ka marrë emrin e tij "Jim Xhema". Ndërsa vet Xhema apeloi që të punohet bashkërisht në dobi të popullit të Kosovës. E në shenjë ...If you live in the Houston area, chances are you’ve heard of Mattress Mack’s Gallery Furniture. With its iconic catchphrase, “Gallery Furniture saves you money.” and its larger-than-life owner, Jim McIngvale, also known as Mattress Mack, th...Gazeta Dielli - Faqja Zyrtare. 25 May 2022 ·. NË DITËN E PRESIDENTIT KUSHTUAR IBRAHIM RUGOVËS – KOSOVA NDERON XHIM XHEMËN. Nga Frank Shkreli. Të martën me 24 Maj, në Ditën e Presidentit, kushtuar Dr. Ibrahim Rugovës, Presidentja e Republikës së Kosovës, Dr. Vjosa Osmani dekoroi z. Jim Xhema, shqiptaro-amerikanin e njohur ...Oct 23, 2020 · The Jim Xhema Opportunity Fund will provide support to the Dole Institute of Politics for public programs and exhibits. In keeping with Xhema’s wishes, when possible, this fund will be used to sponsor programming and exhibitions featuring Albania, Kosovo, Albanian-Americans or the Balkan region in southeastern Europe. The chateau was meticulously restored under Jim Xhema (who famously worked on Tommy Hilfiger’s Greenwich home), and was lavishly furnished with art and antiques amassed around the world by the owners and avid collectors. Feb 21, 2023 · Jim Xhema duke folur në Konferencën shkencore në UBT , ku u bëri thirrrje studentëve që t’i marin studimet seriozisht” Jim Xhema në vizitën në kryeqytetin e Kosovës, u ndalua edhe në Katedralen “Nënë Tereza”, ku ndezi një qiri në kujtim të bashkëshortes së ndjerë Mrika. Jim Xhema me Ipeshkvin e Kosovës, Mons. Хэммонд стал первым дизайнером и, как говорят в Америке, full-time knifemaker, который начал сотрудничать с компанией CRKT. С 1994 года и до сегодняшнего дня « ...Abdixhiku: Rruga "Jim Xhema" po bëhet, është koha për projekte konkrete e jo zymtësi polarizuese. 20:20 / E Mërkurë, 11 Tetor. Osmani takohet me shqiptarët në Zagreb dhe Rijekë të Kroacisë. 20:09 / E Mërkurë, 11 Tetor. Policia konfiskon në veri Mercedesin në vlerë mbi 100 mijë euro, ishte në kërkim nga autoritetet zviceraneZogaj publikon fotografinë: Rruga "Jim Xhema" po vazhdon me ritëm shumë të mirë të punëve Hoxhaj: Sot Kosova është pjesë e menysë në Bruksel, po diskutohet për zgjedhjet në veri Hoti i liston tetë "lajme të këqija që janë prodhuar nga Qeveria Kurti" ...Jim Xhema Painting in Greenwich, reviews by real people. Yelp is a fun and easy way to find, recommend and talk about what's great and not so great in Greenwich and beyond.25 Korrik, 2021 - 10:27 am 10:27 amFeb 21, 2023 · Jim Xhema një patriot i madh shqiptaro-amerikan, i cili nuk kurseu asgjë për lirinë dhe të drejtat e Kosovës dhe të shqiptarëve. Bob Dole, një Senator republikan i madh dhe Dr. Ibrahim Rugova, një udhëheqës shqiptar i Kosovës që fitoi zemrat e jo vetëm të shqiptarëve por edhe të mbarë botës së qytetëruar. Jim Xhema, a prestigious entrepreneur and major contributor of Vatra, has donated $30,000 to Vatra. The donation supports the funding of one of Vatra's most important works to document the history of Pan Albanian Federation of America, a broad coalition of Albanians that gave rise to the Albanian national movement and promotes the rights of Albanians.Oct 26, 2014 · One of the founding fathers of Independent Kosova, world class businessman and Albanian - American Community leader Mr. Jim XHEMA with his friends welcomes l... Letër mirënjohje për senatorin Bob Dole, shkruar nga patrioti i njohur shqiptaro – amerikan Jim Xhema në vlerësim për angazhimin për më shumë se tri dekada të Senatorit Bob Dole, për çështjen e shqiptarëve të Kosovës. Senatori Bob Dole, për më shumë se tri dekada, dha kontribut të çmuar për sovranitetin dhe pavarësinë ...Ta ndalojë punën e ndërtimit të rrugës 'Jim Xhema' në gjysmë të saj. Gjykatësja, del të jetë motra e deputetes në pushtet. Dhjetra mijëra banorë pa kolektor e në kundërmim, një kryeqytet pa projektin më të madh kapital. Këta janë përplot mllef e urrejtje; dhe fatkeqësisht urrejnë qytetarët e vet.🇽🇰 🇺🇸 | Rektori i UBT-së, Prof. Dr. Edmond Hajrizi, mori pjesë në cere... moninë e emërtimit të rrugës "Jim Xhema" në Prishtinë, e cila është bërë në nderim dhe respekt të veprimtarisë së atdhetarit, Jim Xhema. See more. UBT - Higher Education Institution.Abdixhiku: Rruga "Jim Xhema" po bëhet, është koha për projekte konkrete e jo zymtësi polarizuese. 20:20 / E Mërkurë, 11 Tetor. Osmani takohet me shqiptarët në Zagreb dhe Rijekë të Kroacisë. 20:09 / E Mërkurë, 11 Tetor. Policia konfiskon në veri Mercedesin në vlerë mbi 100 mijë euro, ishte në kërkim nga autoritetet zviceraneAbdixhiku: Rruga "Jim Xhema" po bëhet, është koha për projekte konkrete e jo zymtësi polarizuese. 20:20 / E Mërkurë, 11 Tetor. Osmani takohet me shqiptarët në Zagreb dhe Rijekë të Kroacisë. 20:09 / E Mërkurë, 11 Tetor. Policia konfiskon në veri Mercedesin në vlerë mbi 100 mijë euro, ishte në kërkim nga autoritetet zviceraneSelling paper isn’t for everyone. In the humdrum world of slinging stationary and closing on cardstock, it sometimes becomes necessary to manufacture your own entertainment. Eventually, the two became unlikely friends — but only after Jim u...Jim Xhema Customer Success Manager at Moody’s Analytics Greenwich, CT. Connect Vitaly Shatkovsky New York, NY. Connect Stephanie Rocha, CPA MBA United States ...Ta ndalojë punën e ndërtimit të rrugës 'Jim Xhema' në gjysmë të saj. Gjykatësja, del të jetë motra e deputetes në pushtet." - ka shkruar Abdixhiku, duke aluduar në motrën e deputetes së Vetëvendosjes, Fitore Pacolli. Abdixhiku ka akuzuar partinë në pushet për pengim të punës së kryetarit të Prishtinës, Përparim Rama.Në një ceremoni solemne, nën patronatin e presidentit të UBT-së, prof. dr. Edmond Hajrizi, me vendim të Këshillit Akademik, UBT ndau çmimin më të lartë për ekselencë "Honor Degree - Leadership Excellence Award", për dy personalitetet e shquara, Christopher Hyland dhe Jim Xhema. Reklama Në prani të shumë mysafirëve nga institucionet vendore dhe ndërkombëtare ..."Sapo u njoftova nga mediet se shkalla e parë e Gjykatës Komerciale, paska marrë vendim në bazë të të cilit ka atakuar rëndë interesin publik të qytetarëve të Prishtinës, duke i ndaluar punimet në projektin më strategjik të Kryeqytetit dhe momentalisht të Kosovës, 'Rrugën A' (Jim Xhema).Ta ndalojë punën e ndërtimit të rrugës 'Jim Xhema' në gjysmë të saj. Gjykatësja, del të jetë motra e deputetes në pushtet". "Dhjetra mijëra banorë pa kolektor e në kundërmim, një kryeqytet pa projektin më të madh kapital. Këta janë përplot mllef e urrejtje; dhe fatkeqësisht urrejnë qytetarët e vet.In recognition of their contribution to Albanian cause, specially Kosova's freedom and Independence, on Memorial Day weekend, in Washington DC, President of ...Historia e policisë shqiptare nga viti 1912, si filloi me dy djem nga Kosova, rojet e Isa Boletinit… Nga Gjergj MarkuEdhe zyrtarisht, në prezencën e aktivistit shqiptaro-amerikan Jim Xhema, rrugës “A” i është ndërruar emri në “Jim Xhema”. Kryetari i komunës së Prishtinës ...Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku,ka thënë se rruga “Jim Xhema” po bëhet në kohë e me intensitet të plotë. Abdixhiku, gjatë vizitës që i bëri asaj që njihet si Rruga “A”, bashkë me kryetarin e kryeqytetit, Përparim Ramën, tha se ky projekt me intensitetin aktual të punimeve do të përfundojë qysh para verës së ardhshme. […]Tommy and Dee Hilfiger in the grand upper staircase vestibule. Antique tea-stained plaster walls hold 18th and 19th century refectory table displays a Flemish stag horn candelabra and a Qing Dynasty vase. Claremont velvel club chairs flank the grouping. The Hilfigers bought the estate in 2010 and got straight to work.Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama, tha se është njoftuar nga mediat për ndalimin e punimeve në projektin "Rrugën A" (Jim Xhema). Ai thotë se ky vendim është kundër interesit publik dhe që ndërlidhet edhe me mbrojtjen e jetës e shëndetit të mijëra qytetarëve të lagjes "Mati", "Kalabria" dhe "Prishtina e Re", të cilët me vite të tëra po vuajnë nga ...Nga sot, rruga "A" në kryeqytet do të quhet "Jim Xhema". Lajmin e ka bërë të ditur i pari i Prishtinës, Përparim Rama, i cili tha se kryeqyteti përjetësoi veprimtarinë e jashtëzakonshme të zotit Jim Xhema, duke ia vënë emrin e tij rrugës. Rama tutje lartësoi figurën e Xhemës duke shtuar se "vepra e tij […]Ta ndalojë punën e ndërtimit të rrugës 'Jim Xhema' në gjysmë të saj. Gjykatësja, del të jetë motra e deputetes në pushtet." - ka shkruar Abdixhiku, duke aluduar në motrën e deputetes së Vetëvendosjes, Fitore Pacolli. Abdixhiku ka akuzuar partinë në pushet për pengim të punës së kryetarit të Prishtinës, Përparim Rama.Abdixhiku: Rruga "Jim Xhema" po bëhet, është koha për projekte konkrete e jo zymtësi polarizuese. 20:20 / E Mërkurë, 11 Tetor. Osmani takohet me shqiptarët në Zagreb dhe Rijekë të Kroacisë. 20:09 / E Mërkurë, 11 Tetor. Policia konfiskon në veri Mercedesin në vlerë mbi 100 mijë euro, ishte në kërkim nga autoritetet zviceraneAbdixhiku: Rruga "Jim Xhema" po bëhet, është koha për projekte konkrete e jo zymtësi polarizuese. Tel: Redaksia: +383 (0) 45 10 10 10 | Marketing: +383 (0) 49 686 666; Email:[email protected] [email protected]; Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të ...Rruga “Jim Xhema” po bëhet! Në kohë e me intensitet të plotë. Sot, me Përparimin, i bëmë vizitë ekipeve punuese në projektin më të madh kapital që po zhvillohet aktualisht në kryeqytet. E njohur si Rruga A, me 6 korsi, me kolektorë e infrastrukturë moderne përcjellëse, ajo nisi të jetësohet në maj të këtij viti.Gjatë kësaj konference është bërë përurimi i objektit të Parkut Shkencor dhe Inovativ të UBT-së, në emër të shqiptaro-amerikanit Jim Xhema. Kjo si shenjë falenderimi për kontributin e jashtëzakonshëm të Jim Xhemës në krijimin e miqësisë me Shtetet e Bashkuara të Amerikës si dhe Kontributin e tij si lider dhe profesionist. Jan 31, 2023 · Ai dha kontribut të madh për lirinë dhe pavarësinë e Kosovës. Emri i tij është Xhemajl Xhema, por për shkak se jetoi në Amerikë u njoftë si Xhim Xhema”, tha Rama. Ky propozim mori 45 vota për, asnjë kundër dhe asnjë abstenim. Jim Xhema ka luajtur një rol të jashtëzakonshëm në mbështetje të kauzës së Kosovës në SHBA. Jim Xhema në Prishtinë ishte historike. Atdhedashuria dhe përkushtimi i tij ndaj kauzës së lirisë na frymëzon që të mos ndalemi kurrë duke punuar për vendin. Në prag të ditës së Pavarësisë së 🇽🇰, z. Xhema na përkujton se …Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Jim Xhema. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t'i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesoreSearch for: Follow; Follow; Follow; Follow; Follow; FollowAbdixhiku: Rruga "Jim Xhema" po bëhet, është koha për projekte konkrete e jo zymtësi polarizuese. 20:20 / E Mërkurë, 11 Tetor. Osmani takohet me shqiptarët në Zagreb dhe Rijekë të Kroacisë. 20:09 / E Mërkurë, 11 Tetor. Policia konfiskon në veri Mercedesin në vlerë mbi 100 mijë euro, ishte në kërkim nga autoritetet zviceraneKryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku,ka thënë se rruga “Jim Xhema” po bëhet në kohë e me intensitet të plotë. Abdixhiku, gjatë vizitës që i bëri asaj që njihet si Rruga “A”, bashkë me kryetarin e kryeqytetit, Përparim Ramën, tha se ky projekt me intensitetin aktual të punimeve do të përfundojë qysh para verës së ardhshme.. 21/10/2023. Kryetari i Prishtinës, PërpariFor over four decades, Jim Carrey has entertained families Drejtori Hoxha po ashtu zhvilloi një darkë pune me veprimtarin Jim Xhema dhe Kryetarin e Federatës Pan Shqiptare - VATRA z.Ilmi Berisha ku i falënderoi për përkushtimin dhe kontributin e tyre në të mirë të Republikës së Kosovës.2 orë më parë. Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku e ka quajtur çmenduri ndërprerjen e punimeve të rrugës "Jim Jema" në kryeqytet, të njohur si "Rruga A". Përmes një postimi në Facebook, i pari i LDK-së ka thënë se "në Kosovën e popullistëve puna krijon kundërshtarë". "Sot, një ... Komercialja ndaloi punimet në "Rrugën A", Rama: Motra e Abdixhiku: Rruga "Jim Xhema" po bëhet, është koha për projekte konkrete e jo zymtësi polarizuese. Tel: Redaksia: +383 (0) 45 10 10 10 | Marketing: +383 (0) 49 686 666; Email:[email protected] [email protected]; Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të ...Find Jim Xhema's contact information, phone numbers, home addresses, age, background check, white pages, social media profiles, photos and videos, ... Abdixhiku: Rruga "Jim Xhema" po bëhet, është koh...

Continue Reading